Grimieri Mario ka një koment për Bebe-n në gjuhën shqipe (Foto)

0

Bebe Rexha sapo ka publikuar klipin e këngës së saj të fundit- “Last Hurrah”. Nis me këngëtaren e veshur si ëngjëll e më pas vazhdon me kërcime, party, shumë alkool dhe të vjella (por xixash). Në fund, Rexha ndodhet në një derë të marrë flakë e më pas, dilema e fundit është nëse e ka ndezur ajo apo do e fikë. Tek-tuk ke dhe ledhatime me priftin ku rrëfehet, sepse Bebe guxon. Klipi përputhet me mesazhin e këngës për t’i dhënë fund zakoneve të këqija.

Por sapo ajo e ka postuar në Instagram, ndjekësit kanë filluar me komentet e tyre, dhe mes tyre nuk mungojnë as ato shqiptare. Por kur një koment në shqip vjen nga personazhë me sukses ndërkombëtarë, ja vlen të përmendet. Ka qenë makeup artisti i njohur,Mario Dedivanovic që ka shprehur opinionin e tij vetëm me dy fjalë:

“Sa bukur”!

Kjo nuk është hera e parë, pasi dhe dje ai i shkroi këngëtares “Wow gjuhë të madhe, lum nana për ty” në foton që kishte postuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.