Mediat e huaja me sytë nga Tirana, transmetojnë live protestën

0

Ka marrë një vëmendje nga mediat më të mëdha në botë protesta e sotme e shqiptarëve.

Washington Post, Agjencia Reuters, televizioni Euronews, Zëri i Amerikës, Dojçe Velle, ZDF, Washington Post dhe dhjetëra media të tjera janë duke transmetuar live protestën madhështore.

Ata raportojnë se mijëra shqiptarë kërkojnë dorëheqjen e Edi Ramës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.