BallinaAktualitetGazetarja humb ndjenjat nga gazi lotsjellës gjatë prononcimit të Bashës

Gazetarja humb ndjenjat nga gazi lotsjellës gjatë prononcimit të Bashës

Duket se nuk janë kursyer as gazetarët në protestë nga policia dhe situata vijon të jetë e tensionuar.

Gazetarja e Tema Tv ka humbur ndjenjat për shkak të sasisë së madhe të gazit lotsjellës që është hedhur mbi qytetarët.

Ajo ka rënë në tokë në momentin kur kryetari i opozitës Lulzim Basha ishte duke dhënë një intervistë për mediat.

Po ashtu i plagosur në protestë ka mbetur dhe fotoreporteri Arben Dajçi.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments