BallinaTe tjeraPamje të rënda, momenti kur mjekut i rrëshket foshnja e porsalindur nga...

Pamje të rënda, momenti kur mjekut i rrëshket foshnja e porsalindur nga duart

Një video e publikuar nga “Mail Online” po bën çiron e rrjetit.

Në shihet se si një foshnjë e porsalindur i rrëshket nga duart mjekut, ndërkohë që babi i saj po filmonte.

Prindërit e foshnjes nga Arizona po kërkojnë përgjigje pasi stafi mjekësor i spitalit ku ajo erdhi në jetë e rrëzoi me kokë, por për fat të mirë, mjekët mundën ta kapnin vogëlushen përpara se ajo të rrëzohej në tokë.

Vetëm disa ditë më vonë, prindërit e vajzës, Monique dhe Derrick Rodgers thonë se vogëlushja pësoi një hemorragji në anën e majtë të trurit. Tashmë ata kërkojnë të dinë nëse hemorragjia është e shkaktuar nga goditja që mori vajza pas rrëzimit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments