FOTO/ Edi Rama anulon fushatën elektorale. Ja arsyeja

0

Edi Rama ka vendosur të anulojë fushatën elektorale që e kishte nisur në datën 31 maj. Rama sot kishte planifikuar që të zhvillonte një takim elektoral në Kamzë dhe më pas do të nisej për në Bruksel. Por takimi në Kamëz i ores 17:00 është anuluar nga vetë Rama, pas takimit me ambasadorët e vendeve të BE-së dhe përfaqësuesja e SHBA-së në Tiranë. Ka qenë kandidati i Ramës për bashkinë e Kamzës, Rakip Suli ai që e ka bërë publik këtë vendim.

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.