Vangjel Dule ironizon Ramën: “Timonieri i Madh” u braktis, por vazhdon të ndihet triumfator

0

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule ka ironizuar fitoren imagjinare të shpallur nga Edi Rama në votimet moniste të 30 qershorit.

Dule e akuzon Ramën se edhe pse i braktisur vijon që të ndihet ‘triumfator’.

“Diagnoza e Timonierit të Madh sot u bë e njohur botërisht: Kleptomani psikotike dhe seriale elektorale. Edhe pse i braktisur, si asnjë nga ish kryeministrat në largim të 30 viteve të fundit, nga 85% e popullit, ai vazhdon të ndihet “triumfator”!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.