BallinaAktualitetVideo/Përplasen ashpër Bledi Mane dhe Altin Goxhaj shahen live në emision: Unë...

Video/Përplasen ashpër Bledi Mane dhe Altin Goxhaj shahen live në emision: Unë të …

Avokati Altin Goxhaj është përfshirë në debat që ka denigruar edhe në sharje në studion e emisionit “Arena” në RTV Ora, me blogerin Bledi Mane.

Zanafilla e debatit u bë akuza e Goxhajt, se Mane ishte zhurmues i gazetarit Mero Baze.

Pjesë nga debati: 

Altin Goxhaj: Ai është zhurmues i Mero Bazes. Unë kam një argument pa mbyllur që është ai i protestës.

Bledi Mane: Me fal se janë këta zotërinjtë këtu, se do thoja ndonjë fjalë tjetër.

Hila-Goxhajt: Po ti po i hedh vetë benzinë zjarrit. 

Bejtja për Manen: Të mbarojë benzinën ky.

Mane: Ça është kjo të mbarojë benzinën ky. Si më ofendon ti mua tani. 

Bejtja: Të thash mos i hidh benzinë.

Mane: Ti vjen nga Ballshi me naftë dhe me benzinë, unë jam përmetar, jemi natyrë minerale. 

Goxhaj: Pse shqetësohesh kur flas për Bashën, nuk po flisja për Ramën.

Mane – Goxhajt: Pranoje publikisht. Ti dështove që ishe kandidat. 

Goxhaj: Pse u shqetësove ti që unë po flas për Bashën?

Mane: Unë të q* ty dhe Mero Bazen edhe Edi Ramën. Vetëm kaq po të them. Je në terezi apo jo.

Goxhaj: Është turp i madh të merrem me ty.

Mane: Më përmend ti mua Mero Bazen, a je në terezi apo jo.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments