BallinaBotaVIDEO/ ‘Faleminderit President’... Ja si u prit me ovacione fjala e Berishës...

VIDEO/ ‘Faleminderit President’… Ja si u prit me ovacione fjala e Berishës në Kongresin e Opozitës Iraniane

sh-Kryeministri Berisha është pritur me ovacione në  ASHRAF3,  gjatë fjalës së tij të mbajtur në këtë Kongres të Rezistencës Iraniane, ku merrnin pjesë përfaqësues të 45 vendeve.

Berisha ndërsa ka postuar një moment nga fjalimi i tij,  në sfond shikohen anëtarët e këtij Kongresi të cilët të çuar në këmbë, thërrasin “Faleminderit President”, ‘Faleminderit President’.

Nje moment nga fjala qe mbajta ne Ashraf 3 ne takimin e Rezistences Iraniane ku merrnin pjese perfaqesues nga 45 vende! Sb

“Unë kam firmosur në një kohë 10 pika të planit të zonjës Raxhavi”, thotë Berisha duke iu referuar punës së tij si udhëheqës në mbështetje të opozitës iraniane dhe të drejtës së opozitarëve iranianë për të jetuar të lirë në vendin e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments