LAJM I FUNDIT/Aksident në Kavajë, 2 të plagosur

0

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Kavajë-Rrogozhinë, ndërsa raportohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur.

Të lënduarit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Durrësit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

vijon…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.