Jennifer Aniston shfaqet me bikini për Instyle, duket e mahnitshme

0

Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër.

Shumë yje të ‘Friends’ do të kishin qenë të paktën 20 vjet më pak, dhe Jennifer konfirmoi me fotot që bëri për InStyle.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.