Aksident i rëndë në Elbasan, disa persona të plagosur

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Peqin-Elbasan. Mësohet se janë përplasur tre automjete, një i tipit Benz dhe dy tip Mitsubishi.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur tre drejtuesit e makinave, njëra prej të cilave ishte grua. Kjo e fundit ndodhet në gjendje të rëndë, ndërkohë nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.