LAJM I FUNDIT/ Vetëplagoset me armë gjahu, humb jetën 49-vjeçari në Tiranë

0

Një 49-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu në Tiranë dhe për pasojë ka humbur jetën. Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Skënder Jareci”. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë:
Rreth orës 14:50, në rrugën “Skënder Jareci”,  dyshohet se si pasojë e depresionit  është vetëplagosur  në banesë  me armë gjahu  shtetasi A. B., 49 vjeç, i cili u dërgua në spital për ndihmë mjekësore. Si pasojë e plagëve të marra,shtetasi A. B ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor  po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.