Justin Bieber kërkon ndihmë se cilin kostum të zgjedhë

0

Më në fund, Justin Bieber do bëjë ceremoninë e dasmës. Ai dhe Hailey do të martohen të hënën, por këngëtari nuk ka vendosur ende për veshjen.

Për këtë arsye i ka kërkuar ndihmë ndjekësve në Instagram se cilin kostum të zgjedhë.

Ndër to, përfshihen kostume me ngjyra dhe me printe të ndryshme. Është edhe një klasik, por jo i zakonshëm pasi pantallonat janë të shkurtra, jo të gjata.

Mbetet për tu parë të hënën se cilën do të zgjedhë Justin Bieber. Sipas raportimeve, ylli i popit dhe Hailey Baldëin do martohen të hënën në një ceremoni private në Montage Palmetto Bluffs.

Pronarët e shtëpive në resort u njoftuan për ngjarjen dhe iu thanë se zona do jetë e kufizuar nga e diela deri pasditen e së martën.

Justin dhe Haily do kenë në dispozicionin e tyre pjesën më të madhe të resortit, nga restoranti ku do presin mysafirët mbrëmjen para martesës, pishinën kryesore dhe kompleksin e dhomave ku do qëndrojnë mysafirët përfshirë supermodelen Kendall Jenner.

Këngëtari dhe modelja do i thonë ‘po’ njëri-tjetrit në një kishë në zonë. Mendohet se numri i të ftuarve është 185 persona dhe dasma do jetë shumë private.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.