BallinaKronikeAksident i rëndë në Tiranë, përplasen dy mjete, ndërron jetë 19-vjeçari

Aksident i rëndë në Tiranë, përplasen dy mjete, ndërron jetë 19-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një 19-vjeçari ka ndodhur në autostradën Vorë-Tiranë. Policia sqaron se shkak i aksidentit ka qenë lagështira, e cila ka bërë që dy automjete të përplasen me njëri-tjetrin, duke i marrë jetën të riut dhe plagosur drejtuesin e mjetit tjetër.

Tiranë/Informacion paraprak

Në autostradën Vorë- Tiranë si pasojë e lagështirës janë përplasur 2 automjete, për pasojë ka ndërruar jëtë pasagjeri i njërit prej automjeteve shtetasi K. H.,19 vjeç, ndërsa drejtuesi i njërit nga automjetet shtetasi D. R dhe pasagjeri F. Xh u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments