Mustafa refuzon ta urojë Kurtin:S’dihet fituesi, do vlerësojmë mundësinë e bashkëqeverisjes me VV

0

Pasi është mbyllur zyrtarisht numërimi i votave, por akoma jo të gjitha, përmes një postimi në Facebook, Mustafa ka refuzuar ta urojë VV-në për fitoren. Fituesi do të dihet vetëm pasi të përfundojë numërimi i të gjitha votave, diasporës dhe me kusht, deklaron Mustafa.

Gjtihashtu ai ka bërë të ditur se këto ditë, bashkë me Vjosa Osmanin do të takohet me Kurtin për të vlerësuar mundësinë e bashkëqeverisjes.

Postimi i plotë:

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.