Çollaku përshendet qeverisjen Osmani -Kurti. Mbështetje nga Tirana kualicionit

0

Nga Kreshnik Çollaku

Mbeshtes dhe pershendes qendrimin e para pak minutave te Vjosa Osmanit.
Qendrimi deshmon serish se Vjosa me pjekurine e mencurine politike,me forcen e integritetin per ti qendruar parimeve,eshte nje lajm i mire per Kosoven dhe per shqiptarine.

Qytetaret e Kosoves percaktuan kush do te jete qeveri e ardhshme ne Kosove.
LDK-LVV jane nje shumice e qarte.

Nje qeveri LDK-LVV do te perballoje suksesshem sfidat e medha qe presin Kosoven e shqiptarine.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.