BallinaAktualitetBasha në ceremoninë ku merr pjesë zv/sekretarja amerikane e shtetit, Nuland. Merr...

Basha në ceremoninë ku merr pjesë zv/sekretarja amerikane e shtetit, Nuland. Merr fjalën pas pak..

Kryetari i PD Lulzim Basha po merr pjese ne 10 vjetorin e themelimit te Fondit Shqiptaro-Amerikan te Zhvillimit, me president Michael Granoff. Ne ceremoni merr pjese dhe ish zevendes sekretarja amerikane e shtetit, Viktoria Nuland. Zoti Basha do te mbaje nje fjale, rreth ores 19.55, pas videomesazheve te presidenteve amerikane Clinton, Bush dhe Obama. Pas pak linku i transmetimit te fjales se kryetarit Basha.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments