VIDEO/ Gruaja kap “mat” burrin, i shkatërron makinën në parking

0

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në zonën e Komunës së Parisit, në Tiranë.

Një grua ka dalë në parkingun e makinave në mes të pallatit ku jetonte dhe ka filluar të godasë makinën e cila thuhet se është e bashkëshortit të saj.

Siç shikohet edhe nga pamjet filmike të siguruara nga Joq, gruaja ka marrë një gur të madh në dorë dhe ka filluar të godasë me nervozizëm makinën.

Shkak mësohet se është bërë tradhtia e të shoqit.

Ndërsa drejtohet drejt makinës pasi ka shfryrë mllefin, një burrë që mendohet se është bashkëshorti i saj i afrohet dhe të dy palët shkëmbejnë ofendime deri në kapje me duar.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.