(FOTO)/Pas dyshimeve për shtatëzani, Rihanna publikon foto me barkun

0

Fansat kanë komentuar shpesh mbi pamjen e saj dhe faktin që ka qenë mbipeshë kohët e fundit.

Por së fundmi 31 vjeçarja Riri me fotot e publikuara në Instagram me bikini ka treguar se ajo jo vetëm që nuk është shtatzënë por është më në formë se kurrë. Teksa ndodhet me pushime këngëtarja është shfaqur me bikini ngjyrë të zezë duke treguar barkun e rrafshuar dhe format e saj perfekte. Këto foto të këngëtares vërtetuan dhe fjalët e saja e cila gjatë intervistës me  Anna Wintour ka thënë:

“Unë nuk mendoj për gjëra të tilla, por, ju e dini, plani i Zotit. Por mezi pres të gjitha thashethemet e shtatzënisë pas kësaj interviste”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.