Jennifer Lopez mahnitëse me fustan nusërie pak përpara dasmë së saj

0

Jennifer Lopez duket mahnitëse e veshur me fustan nusërie teksa shihet duke dalë nga xhirimet e filmit të saj më të fundit “Marry Me”.

50-vjeçarja është parë në një fustan me gurë shumë ngjyrë argjend dhe vello të bardhë për rolin e saj në setin e filmit.

Ky film bën fjalë për një këngëtare të suksesshme (Lopez) e cila disa momente para se të martohej me të fejuarin e saj, yllin e rokut (Maluma) zbulon se ai e tradhton me asistenten e tij dhe menjëherë humb toruan dhe zgjedh dikë nga publiku për t’u martuar.

Këtu lind rrugëtimi i saj drejt të paditurës. Kujtojnë që pak muaj më parë në ditën e të dashuruarve Jennifer Lopez u fejuar me Alex Rodriguez dhe priten të martohen së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.