Shpallen të pafajshëm ish-boksieri dhe trajneri i Vllaznisë, u arrestuan si pjesë e grupit kriminal “Bajri”,

0

Gjykata e Shkodrës ka dhënë vendimin duke i shpallur të pafajshëm Ish-trajnerin e  kombëtares së femrave Armir Grima, ish boksierin e  Vllaznisë, Nelson Hysa dhe ish-portierin e Vllaznisë B, Fabjol Rexhepi. Këtë persona dyshoheshin  si të përfshirë në grupin kriminal “Bajri”.

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka dhënë pafajësinë për tre të arresturit, ndërkohë që në gusht të këtij vit,  çështja u transferua  nga Krimet e Renda tek Gjykata e shkalles së Parë në Shkodër për moskopetencë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.