VIDEO/ Kapet peshkaqeni tigër në Adriatik, peshon 500 kg

0

Peshkaqeni i konsideruar i rrezikshëm i llojit tigër ka rënë në rrjetat e peshaktarëve së bashku me 15 këlyshë.

Eshtë kapur në ujrat e Adriatikut nga peshkarexha Meduza ne thellesi afër 170 m dhe është i lloit tiger afersisht 500 kg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.