(VIDEO)/Juve menjëherë në avantazh pas gafës qesharake të portierit

0
Juventusi ka kaluar në avantazh që në minutën e 3’ të takimit ndaj Lokomotivës pas gafës qesharake të portierit Guilherme. Pas goditjes së Ronaldo-s, gardiani i klubit rus nuk ka arritur të kapi topin që i ka kaluar përmes këmbëve dhe ishte Ramsey ai që ka shtyrë topin në rrjetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.