Tragjedi në ditën më të bukur, çifti humb djalin 3-vjeçar. Babai në gjendje të rëndë pas lajmit

0

Një çift të rinjsh që ishin bërë prindër tre vite më parë, po përballen me dhimbjen e madhe pasi humbën djalin e tyre pikërisht në ditën që ai mbushte 3 vjeç.

Vogëlushi humbi jetën dy orë pasi u dërgua në spital pasi ra nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

Tragjedia i ndodhi familjes pikërisht në një ditë që po përgatiteshin të festonin ditëlindjen e tretë të djalit Edward Popadiuc.

Babai i tij i shkatërruar, Alexandru, kishte postuar një foto në Facebook vetëm pak orë para ngjarjes së rëndë ku shkruante “Gëzuar ditëlindjen, dashuria e babit.”

0_Bridge-Court-Harrow

Mediat shkruajnë se babai i djalit, ndodhet në gjendje të rëndë dhe nuk ka pushuar së qari që nga momenti që mori vesh se e humbi të birin.

Incidenti ndodhi një ditë pasi një djalë 18 muajsh vdiq pasi ra nga dritarja e shtëpisë në katin e nëntë në Tottenham në veri të Londrës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.