Berat/ Trajleri përplas ambulancën, shihni pasojat e aksidentit

0

Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur në rrugën nacionale Berat – Urë Vajgurore, në Otllak.

Një ambulancë u përplas me një trajler dhe për pasojë, të tre personat që ishin në ambulancë, u kthyen në pacientë:  Shoferi, një mjek dhe një pacient u lënduan dhe dërguan në spital. Mësohet se ata janë jashtë rrezikut për jetën.

Ambulanca ishte duke hyrë në qytet kur trajleri me targa serbe po tentonte të hynte në një pulari, për të ciliën kishte sjellë mall.

ImageImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.