VIDEO/I paskeni lyer muret…. Rama tallet prapë keq me Veliajn: Kanë lezet shkallët xix xix

0

Kryeministri Edi Rama vijon të trajtojë kukull kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Rama i është kthyer sërish episodit të lyerjes së shkallëve teksa vizituan këtë të hënë një prej familjeve e cila është strehuar në banesat sociale në Shkozë, pasi mbeti pa shtëpi nga tërmeti i 26 nëntorit.

Duke hyrë për në shtëpi, Rama ka tallur keq Veliajn duke iu drejtuar me fjalët: “I paskeni lyer muret, ëëë? Shkëlqekan muret.”

Veliaj që e ndiqte nga prapa dhe që i pëshpëriste vazhdimisht biseda për çështje që Rama nuk reagonte fare u përgjigj: “Është tjetër shkallë ajo”.

Rama është kujtuar për shkallët edhe kur kanë dalë nga shtëpia. “Ah shkallët! Xix! Xix! Ka lezet!” – u tall Rama.

Rama tallet prape me Veliajn from Lapsi.al on Vimeo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.