Ky është çifti më i ri i aktorëve në showbizz turk

0

Riza Kocaoglu 40 vjeç dhe Hazal Subasi janë ndër çiftet më të komentuar të momentit në Turqi.

Ata janë njohur në shëshxhirime dhe tani po kalojnë periudhën më të bukur të jetës së tyre.

Dy aktorët janë pjesë e filmit “ Çukur’” dhe aty kanë lindur shkëndijat e para të dashurisë.

Çifti ka një diferencë të konsiderueshme në moshë, prej 17 vitesh, megjithatë kjo nuk i ka penguar aspak.

Lidhja e tyre është zbuluar së fundmi dhe u kaputua teksa, Hazal nuk dëshironte të zbriste nga taksia.

Ata kishin darkuar bashkë dhe kur panë se kishin media para, aktorja refuzoi të zbresë për të mos u përballur me ta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.