VIDEOLAJM/Ja si u grabit institucioni financiar në Tiranë

0

Policia e Tiranës ka publikuar videon e grabitjes së institucionit financiar, dy net më parë, në zonën e Komunës së Parisit, në Tiranë.

Në video duket autori i maskuar dhe me levë në dorë, që futet në banak dhe merr një shumë parash prej 60 mijë lekë të rinj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.