Ronaldo në karantinë, por e fejuara shëtit rrugëve për “shopping”

0

Covid-19 ka frikësuar të gjithë qytetarë dhe figura të njohura të cilët janë izoluar në shtëpi duke ndalur të gjitha veprimtaritë e përditshme.

Këtë ka bërë edhe futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo nga Portugalia i cili është izoluar në shtëpi pasi futbollisti i parë i prekur u raportua nga Serie A dhe bëhet fjalë për Daniele Rugani. Kështu të gjithë lojtarëve dhe stafit të bardhezinjve iu desh të vetëizoloheshin.

Ndërsa Ronaldo është vetëkarantinuar në shtëpi rregullave nuk i është bindur e fejuara e tij Georgina Rodriguez. Ajo është parë duke shëtitur në disa dyqane veshjesh dhe për këtë ka marrë ‘lumë’ kritikash.

C6A367A6-B02C-4851-9252-1BF17C68867E-262x400.jpeg

1E94A576-C607-4DCF-B42B-3BF189BDAA2E-300x206.jpeg

FE43D21E-F035-491A-B1BB-E2FB8E2BB585-300x209.jpeg

8883BF87-B1F0-4EE1-B61F-D79DAA2F6B74-300x213.jpeg

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.