Tërmet në veri të Greqisë. Ja sa ishte magnituda..

0

Lëkundje sizmike janë ndjerë gjatë mbrëmjes së sotme në veri të Greqisë.

Sipas të dhënave nga Instituti Sizmik Grek tërmeti ka qenë me magnitudë 4.3 rihter dhe është regjistruar në orën 22:38 me epiqendër në Parga.

Lëkundjet kanë shkaktuar panik te qytetarët që i kanë ndjerë, por deri tani nuk ka raportime për dëme.

sdfgeghe45h45rh4h.jpg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.