Detajet/Gjendet i asfiksuar në lulishte një person në Durrës

0

Një person është gjetur i asfiksuar në një lulishte pasditen e sotme në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, ndërsa mësohet se personi, identiteti i të cilit nuk dihet ende, ka kërkuar ndihmë teksa ndodhej afër mazuleumit Dëshmorët e Kombit.

Ai është dërguar në spital, por nuk dihet ende gjendja shëndetësore dhe arsyet e asfiksimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.