Pas shkarkimit të Kurtit, djali i Thaçit publikon foton e Hashimit duke “i prerë kokën” Albinit, e fshin menjëherë

0

Menjëherë pasi Kuvendi i Kosovës votoi mocionin e mosbesimit për rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit, Endrit Thaçi djali i presidentit Hashim Thaçi, ka publikuar një foto-montazh, ku ilustrohet presidenti duke ‘krasitur kokën’ e Albin Kurtit.

Endrit Thaçi e publikoi këtë foto në Instastory-n e tij por reagimet e forta të ndjekësve kanë qenë të menjëhershme dhe ai është detyruar ta fshijë postimin.

Një sjellje aspak e hijshme kjo për një të ri të shkolluar e edukuar që për më tepër është dhe biri i Presidentit të Kosovës.

90819898_509696003250497_8529176782039941120_n.jpg

Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.