Mbaron karantina përTom Hanks. Aktori kthehet i lumtur në shtëpi

0

Aktori i njohur Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson, të cilët u prekën nga koronavirusi në Australi, janë kthyer në SHBA.

Ka mbaruar kështu beteja e tyre me virusin, por edhe karantina ka marrë fund.

Që kur u diagnostikua me koronavirus dhe deri sa mbylli karantinën, aktori i mbajti të informuar fansat e tij rregullisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.