Koronavirusi, Madonna e pikëlluar, humb brenda 24 orëve 3 njerëz të afërt

0

Madonna gjatë karantinës për shkak të koronavirusit ka postuar çdo ditë një video në “Instagram”, ku rrëfën përditshmërinë e saj në këtë kohë të pazakontë.

Ditën e djeshme përmes një video ajo është shfaqur e pikëlluar duke treguar se ka humbur tre të afërm të saj nga koronavirusi.

“Nuk kemi gjithmonë ditë të mira. Nuk kam fjetur fare mbrëmë dhe sot kam qenë e dërrmuar….Metri i dhimbjes ka kaluar mbi 10 dhe unë dua, duhet, kam nevojë të dal nga trupi im”, shprehet këngëtarja në video.

Në videos ajo tregon se brenda 24 orësh ka humbur kushëririn e saj, drejtuesin e muzikës Orlando Puerta, i cili ka punuar shumë me këngët e saj këngëve dhe vëllain e rojes së saj të sigurisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.