Thursday, May 28, 2020
Ballina Kryesore VIDEO+FOTO/ Doli në TV live me bikini. Kush është reporterja e re...

VIDEO+FOTO/ Doli në TV live me bikini. Kush është reporterja e re që ka qejf ‘armët’ dhe videot hot

0

Ditën e sotme, reporterja e emisionit të mëngjesit në Tv Klan ka provokuar me ‘zhveshjen’ e saj para dy godinave të dy institucioneve të rëndësishme në Tiranë, Kryesisë së Kuvendit dhe Kryeministrisë.

Griselda Katirai-reporterja Tv-klan

Po kush është reporterja e re emisionit “Aldo Morning Show”. Mësohet se ajo është aktore e re dhe emri i saj është Griselda Katirai. Ajo ka marrë pjesë në disa produksione filmike me metrash të shkurtër, por që nuk ka bërë bujë në tregun e filmit shqiptar.

Duket që me ‘gjetjen’ e re, ajo tashmë është në ‘gojën’ e gjithë portaleve dhe rrjeteve sociale.

Në profilin e saj të Instagram, aktorja që aktualisht punon si reporterë në emisionin e mëngjesit, ka publikuar mjaft foto dhe video provokuese.

Griselda Katirai1

Ky bien në sy fotot me bikini pranë Rektoratit në Tiranë, po ashtu dhe fotot me armë, me gjasa gjatë seteve të xhirimit.

Aktorja e re, duket se nuk e ka problem të eksperimentojë dhe të tregojë anën e saj ndryshe, teksa gjatë muajve të fundit ajo ka qethur kokën zero, madje fotot dhe video me kokën si ‘vezë’ nuk ka nguruar t’i publikojë në rrjetet sociale.

Griselda Katirai111111111

Po ashtu dalja e saj e mëngjesit ka ngjallur mjaft komente në rrjetet sociale, më poshtë disa nga komentet pa censurë të ndjekësve të Panorama Onlinë në Facebook.

Griselda Katirai

Griselda Katirai11Griselda Katirai111

Griselda Katirai1111Griselda Katirai11111

Griselda Katirai111111

Griselda Katirai1111111

Griselda Katirai11111111

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.