Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu, në makinë ishte edhe me… Ja çfarë shkruan pas ngjarjes

0

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë teksa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes

Sipas mediave ksovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Gjendja e tyre shëndetësore është e mirë dhe këtë e ka treguar vetë Ermali me anë të një video mesazhi në Instastory, ndërkohë që ka falënderuar të gjithë personat që janë interesuar për gjendjen e tij.

“Doja t’iu njoftoja se kam qenë pjesë e një aksidenti bashkë me disa anëtarë të familjes, të gjithë jemi shëndoshë e mirë dhe nuk është diçka për t’u bërë tragjike. Faleminderit që keni treguar shqetësim dhe kujdes shumë të veçantë”, shprehet Ermali. Prive ka treaguar se makina e tip ‘Range Rover’ është përplasur me shtyllën e semaforit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.