FOTO/ Parashikimi, çfarë do të ndodhë me motin sot të shtunën

0

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka bërë parashikimin e motit për 24 orët e ardhshme.

Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit.

Temperaturat do të jenë të larta dhe të favorshme për një të shtunë të qetë.

Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s.

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.