Këngëtarja Olta Boka shtatzënë me djalin e ish-deputetit, do bëhet nënë për herë të parë

0

Këngëtarja Olta Boka raportohet se është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e saj Iv.

Sipas burimeve për Iconstyle, Olta është shtatzënë dhe do të bëhet nënë së shpejti.

Burimet shtuan se barku i saj i rrumbullakosur tashmë është i dukshëm.

Por vetë këngëtarja nuk ka bërë ende një deklaratë për të konfirmuar lajmet.

Olta e ka mbajtur lidhjen e saj me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj shumë private dhe foli për herë të parë për romancën me të vitin e kaluar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.