Tragjike në Përrenjas/14-vjeçari bie në gropën me ujë dhe humb jetën

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një 14-vjeçar ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë.

Mësohet se gropa ku ka rënë i mituri është rreth 1 metër e thellë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel, rreth 5 km larg qytetit të Prrenjasit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.