Tërmet në Korçë, ja ku ishte epiqendra e goditjes dhe sa eshte magnituda

0

Lekundje sizmike janë ndjerë para pak minutash më parë në Korçë.

Epiqendra eshte 7 km ne veri te Korces dhe Maliqit me magnitue 3.2 ballësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.