FOTOT/Tragjedia në familjen krutane, dy djem të vrarë brenda natës

0

Tragjedia ka pllakosur familjen Bardhi në Krujë. Dy djem të saj, Gramozi 34 vjeç dhe Xhontili 24 vjeç janë ekzekutuar me armë zjarri në fshatin Gramëz. Në foton e mësipërme shfaqet Xhontili.

Autori është nga i njejti fshat, Roland Pula 32 vjeç, i cili ka braktisur makinën tek pompat e ujit në Gramëz dhe ka ikur më këmbë.

Forcat e Policisë së Krujës, DVP Durrës, FNSH e Renea u vunë në ndjekje të autorit duke kontrolluar edhe nga ajri me dron. Sipas Policisë, midis palëve ka pasur konflikte të vjetra.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.