VIDEO/Sherr masiv mes të rinjve në Tiranë. Karrike dhe tavolina kokës!

0

Një sher masiv me karrige e tavolina në kokë është regjistruar mesditën në zonën e Bllokut.

Disa të rinj janë përleshur me njëri tjetrin në një lokal te njohur në këtë zonë.

Sherri ka nisur për motive të çastit ndërsa ka frikësuar klientët e lokalit por dhe kalimtarët që ndodheshin atje.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.