Modelja Emily bëhet bjonde, foto joshëse me bikini

0

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të famshme të botës.

Falë fushatave të modës, pjesëmarrjes në filma dhe biznesit të saj të bikinive ‘Inamorata’, ajo është padyshim e suksesshme.

Por tashmë ajo ka tërhequr vëmendjen në një tjetër formë.

Modelja ka pozuar para kamerës me bikinit e dizejnuar vetë, duke shfaqur një ndryshim drastik: ajo është bërë bjonde.

Këto foto ajo i ka postuar sot në Instagram dhe është shfaqur shumë seksi.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.