BallinaAktualitetMesazhi i fundit i Edi Ramës për nënën e tij

Mesazhi i fundit i Edi Ramës për nënën e tij

Aneta Rama është ndarë nga jeta gjatë natës.

Lajmin e bëri të ditur vetë Edi Rama me një postim në Facebook, ku njoftoi për ndarjen nga jeta të nënës së tij.

Aneta Rama humbi jetën në të njëjtën ditë, 22 vite pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj Kristaq Rama

Edi Rama i ka kushtuar edhe një postim në faqen e tij në Facebook, nënës Aneta Rama.

‘Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë.

E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush.

Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mama’, shkruan Edi Rama në Facebook.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments