VIDEO/Veliaj demaskohet në zyrën e tij. Ja çfarë i ndodhi sot…

0

Gjatë një takimi ditën e sotme me kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, aktivistë të Lëvizjes për Universitetin e kanë demaskuar në zyrën e tij.

Të rinjtë i kanë përmendur kryebashkiakut betonizimin e Tiranës, dështimin me Kartën e Studentit dhe deri te përgjegjësia për vdekjen e Ardit Gjoklaj

Lëvizja për Universitetin ka publikuar videon në Facebook, teksa dëgjohet biseda e studentëve me Veliajn.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.