BallinaKronikePamjet nga vendngjarja/ Plagoset në atentat shefi i policisë së Malësisë së...

Pamjet nga vendngjarja/ Plagoset në atentat shefi i policisë së Malësisë së Madhe

Një ngjarje e rëndë eshtë shënuar në Shkodër vetëm pak momente me parë.

Si pasojë e të shtenave me armë janë plagosur dy persona.

Ata jane babe e bir, Xhelal dhe Mentor Hasanaj. Njëri funksionar në Bashkinë e   Malsisë së Madhe.

Në rrugen Shkoder -Koplik,  ne vendin e qujatur “5 heronjtë”, është plagosur me armë zjarri Shefi i Policise Bashkiake të Malesisë së Madhe M.Hasanaj

Sipas burimevë ai ndodhet  jashte rrezikut per jetën.

Ngjarja në lagjen Dobraç kur nga një motor i vogel  është qelluar me armë zjarri nw drejtim te makines se të plagosurve.

Ngjarja ka ndodhur pranë stacionit të pompave, në zonën e Dobraçit. Nuk dihen ende motivet e kësaj ngjarje, ndërkohë që policia është vënë në ndjekje të autorëve.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments