BallinaAktualitetDETAJE/ Vetëm një ditë i shtruar tek "Shefqet Ndroqi", pse ndërroi jetë...

DETAJE/ Vetëm një ditë i shtruar tek “Shefqet Ndroqi”, pse ndërroi jetë 21-vjeçari me Covid

Një 21-vjeçar nga Elbasani është viktima më e re nga COVID-19 në Shqipëri gjatë gjithë pandemisë.

I riu kishte shfaqur probleme që të dielën kur ishte paraqitur në spitalin e Elbasanit, teksa mjekët kishin rekomanduar transferimin në Tiranë por familjarët nuk pranuan

Deri të mërkurën familjarët e kanë mbajtur në banesë 21-vjeçarin, teksa më pas kanë pranuar të transferohet në Tiranë tek Shefqet Ndroqi.

News24 raporton se i riu kishte sëmundje bashkëshoqëruese si dhe probleme kardiake e mendore. Ai qëndroi vetëm një ditë i intubuar tek COVID-2 teksa ndërroi jetë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments