Maska i futi në sherr/Tre të rinjtë përplasen fizikisht me policinë në Tiranë (VIDEO)

0

Policia ka vijuar rreptësisht aksionin për monitorimin e shkelësve të ligjit. Ditën e sotme u publikua një rast ku tre të rinj u konfliktuan me efektivët e policisë për shkak të gjobës që këta të fundit i kishin vënë në lidhje me maskën.

Ndërkohë një video është publikuar, ku dy të rinj në Tiranë janë filmuar duke u përleshur me efektivët e policisë, ndërsa një i tretë qëndron i tërhequr.

Nga pamjet dallohet se policët e tërheqin me forcë dhe e shtyjnë tutje një të ri, ndërsa tjetrin e shtrijnë në tokë duke i vënë prangat.

Nga sa dëgjohet në video, sherri ka degraduar në të shara dhe ofendime të shumta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.