FOTO/Dua Lipa provokon me postimin e fundit, mban gjoksin me duar

0

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Dua Lipa ka provokuar në postimin e fundit fansat dhe gjithë ndjekësit.

Lipa është shfaqur duke mbajtur gjoksin me duar dhe me pjesën tjetër të sipërtrupit të zhveshur.

Në pah i ka dalë dhe barku i tonifikuar prej palestrës. Lipa është një nga këngëtaret në gjithë botën më të famshme edhe pse vetëm 25 vjeç.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.