BallinaKryesore"Biznesi kërkon një shpresë të re", Basha: Duhet një qeveri që i...

“Biznesi kërkon një shpresë të re”, Basha: Duhet një qeveri që i ndihmon, jo vetëm u merr taksat. Bashkë do ta shërojmë Shqipërinë

“Biznesi shqiptar kërkon një shpresë të re”, Basha: Duhet një qeveri që i ndihmon, jo vetëm u merr taksat. Bashkë do ta shërojmë Shqipërinë

Edi Rama humbi kontrollin mbi pandeminë dhe rrënoi bizneset e mëdha që punësojnë dhe prodhojnë. Ato nuk kanë marrë ndihmën e duhur nga qeveria. Kreditimi për biznesin shqiptar është shumë më i vështirë se për të ngjashmit e tyre në rajon.

Biznesi shqiptar kërkon një shpresë të re. Një qeveri që i ndihmon, jo vetëm u merr taksat. Një qeveri që kujdeset për sipërmarrjen – që mposht krizën dhe ringjall ekonominë.

Ne do të ndihmojmë biznesin dhe çdo familje shqiptare. Bashkë do ta shërojmë Shqipërinë dhe do të sjellim një shpresë të re për vendin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments